1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Arimidex Anastrozol 1MG 28TABLET

Arimidex Anastrozol 1MG 28TABLET
Fiyat 750₺
Stokta Var
-
+

Arimidex Anastrozol 1MG 28 Tablet Satın Al, Steroid Ürünleri Satın Al

Arimidex (Anastrozol) tıpta adet sonrası kadınlarda östrojen seviyesini düşürmek için kullanılan bir anti-östrojendir. Kadınlarda meme kanseri tedavisi için kullanılır. İçinde kanser geçmesi sizi korkutmasın, anti-östrojen bir ilaç olan Arimidex gayet masum bir ilaçtır. 

Sporcular tarafından ise kür içinde anabolik kullanımından kaynaklı östrojen artışını baskılamak için kullanılır. Testosteron, deca gibi ilaçlar var ise kürünüzde ve ayrıca jinekomasti yatkınlığınız var ise koruyucu olarak arimidex almanız tavsiye edilir. Kimi sporcular tarafından arimidex'in kürün etkisini azalttığı belirtilmiştir, şu sebepdendir; arimidex su tutumunu engeller bazı sporcular bu su tutumunu özellikle ister çünkü su tutumu demek büyük görünmek demektir ancak kas kazanımında herhangi bir negatif etkisi yoktur.

Arimidex kullanıp kullanmamak tamamen opsiyoneldir, eğer jinekomasti yatkınlığınız var ise muhakak kullanın ancak arimidexin ne olduğunu bilmeyip yıllardır kür yapan insanlarda mevcut, tamamen bünye ile alakalıdır.  Haftalık 750mg testo alıp arimidex ihtiyacı olmayan biride olabilir, haftalık 250mg testo alıp hemen jinekomasti belirtisi gösteren biride olabilir.

Jinekomasti belirtileri nelerdir?

  • Göğüs ucunda batma veya sertlik
  • Göğüs ucu hassasiyeti
  • Göğüs ucunda kitle oluşumu

Eğer bu belirtlerden herhangi biri görülmeye başlandıysa acilen arimidex almanız gerekir.

 

Kullanım; Arimidex için tavsiye edilen optimum dozaj 0.5mg dır. Profesyonel vücut geliştiriciler kür programlarına göre 3.0 mg'a kadar doz artırabilir. Kadınlar için doz günde 1mg dır. 

Korunma amaçlı kür içinde gün aşırı yarım tablet alınması tavsiye edilir
 

Yan Etkileri: Anastrozol (Arimidex) bilinen hiçbir tehlikeli yan etkisi yoktur. En bilinen yan etkileri baş ağrısı, sivilce ve gece terlemesi vardır. Nadiren bazı yüz, ürtiker ve boğaz veya dilde şişme ile birlikte solunum güçlüğü ve şişliktir. 

 

Arimidex ve letrozol'ün farkı; Letrozol çok etkili bir anti-östrojendir ancak cinsel isteksizlik yapabilir. Arimidex de cinsel isteksizlik görülmez.

Öne Çıkan Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

En Popüler Ürünlere Göz Atın

SARMs MK-677 IBUTAMOREN İndirimli
Tationil Glutathione 600MG 4ML 10Flakon İndirimli
Saxenda 6MG İndirimli
Saxenda 6MG
2700₺ 2500₺
0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp