1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Sustanon Test Mix 400MG

Sustanon Test Mix 400MG
Fiyat 300₺
Stokta Var
-
+

Sustanon Test Mix 400MG

Sustanon içeriğindeki 4 Ester:

  • Testosterone Propionate................100mg/ml
  • Testosteron Enanthate...................150mg/ml
  • Testosteron Cypionate...................150mg/ml

Sustanon içeriğinde 4 farklı ester barındıran testosteron çeşididir.Protein sentezini arttırır güç artışı ve dayanıklılık sağlar.Tıpta tedavi amaçlı kullanılır.Sporcular ise kas kütlesi artışı dayanıklılık güç artışı elde etmek için kullanmaktadır.Cinsel güdüde artış sağlar.İçeriğinde barındırdığı farklı esterlerden dolayı enjeksiyon sonrası çok çabuk etki gösterir.Düşük dozlara rağmen verdiği etki oldukça tatmin edicidir.Haftalık 250-500mg ideal dozajdır daha fazla dozajlara çıkmak kişiye ve kür geçmişine bağlıdır.Daha yüksek dozajlar daha fazla gelişim daha fazla büyüme sağlayacak gibi bi düşünceye kapılmayın.Kar zarar olarak bakıldığında yüksek dozaj kar zarar terazisinde zarar kefesinin daha ağır basacağı kanaatindeyim.Testosteron enanthate a oranla daha az su tutar.

Kombin edildiği ürüne göre kullanım süresi değişebilir fakat 10-12 haftadan daha uzun kullanılmasını tavsiye etmem, daha uzun kürlerde ester değişikliği yapabilirsiniz.Çoğunlukla bulk kürlerinde tercih edilmekle beraber nadir de olsa definasyon kürlerinde tercih edilebiliyor.İlk defa steroid kullanacaklar için başlangıç olarak tavsiye etmiyorum.

KULLANIM: Haftada 1-2 defa kas içine enjekte edilmelidir8-15 hafta arası kullanılabilir. En az 8 hafta kullanılmalıdır. Başlangıç dozu haftada 250 mg dır.Haftalar geçtikçe dozaj arttırabilirsiniz.750mg a kadar çıkılabilir

ÖRNEK KÜR : 12 Haftalık bir kürde 500mg sustanon, 300-400mg Primobolan. Boldenone veya Deca ile kür yapılabilir.Trenbolone ait bir ester ve Oxandranol Anavar veya Winstrol, Dianabol tabletlerlede kombin yapılabilir.

Öne Çıkan Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

En Popüler Ürünlere Göz Atın

CJC-1295 2MG 1 Flakon
SARMs S-4 Andarine İndirimli
SARMs S-4 Andarine
900₺ 800₺
Cabaser 1MG 20TABLET
Trenbolone Acetate 100MG
0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp